Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Mayıs 2024
Anasayfa » genel amaçlı » PERUK TAKAN ÜNLÜLER

PERUK TAKAN ÜNLÜLER

PERUK TAKAN ÜNLÜLER

COSKUN SABAH: Yıllar önce dökülen saçlarını saç ektirmek yerine peruk takarak saçları var olan görünümü aldı, saç ekimi operasyonları yaygınlaşınca kalıcı saçlara kavuştu. Sanatçılar arasında saç ektirme modasını ilk başlatan kişi ünlü

ud-i sanatçı Coşkun Sabah oldu. Ünlü sanatçının kendine ait özel bir saç ektirme kliniği var. 20 yıl önce kendi kafasına saç ektiren Coşkun Sabah daha sonra bu işi ticarete döktü. Bu işte gelecek gören ünlü sanatçı, Etiler’de bir klinik açıp, yıllarca bu işin patronluğunu sürdürdü.

 

EROL EVGİN: Yıllardır gizlediği ve herkesin Perukmu yoksa gerçek saçımı tartışması yaptığı erol evgin saçlarının sırrı İzmirde bir düğün için sahneye çıktığı sırada ortaya çıktı. Rüzgarın sert esmesiyle saçları havalan Erol Evgin’in saçlarının Peruk olduğu ortaya çıktı. Peruğun kalkmasıyla milletin bakışlarından rahatsız olan ünlü sanatçı, kıvrak haraketiyle feruğunu düzeltmiş.

Yıllardır gizlediği ve herkesin Perukmu yoksa gerçek saçımı tartışması yaptığı erol evgin saçlarının sırrı İzmirde bir düğün için sahneye çıktığı sırada ortaya çıktı. Rüzgarın sert esmesiyle saçları havalan Erol Evgin’in saçlarının Peruk olduğu ortaya çıktı. Peruğun kalkmasıyla milletin bakışlarından rahatsız olan ünlü sanatçı, kıvrak haraketiyle feruğunu düzeltmiş.

MÜSLÜM GÜRSES: Arebeks müziğin Babası diye adlandırılan Müslüm Babanında Saçları protezmiş O gür ve sağlıklı saçlarını yıllar önce kaybedince çözümü saç protezi yaptırmakta buldu.

Araştırmalara göre çoğu yerde ismi geçen Arabeks müziğin sevilen ismi Müslüm Gürseste Dökülen saçlarının yerine protez saç yaptırmıştır.

Arebeks müziğin Babası diye adlandırılan Müslüm Babanında Saçları protezmiş O gür ve sağlıklı saçlarını yıllar önce kaybedince çözümü saç protezi yaptırmakta buldu.

Araştırmalara göre çoğu yerde ismi geçen Arabeks müziğin sevilen ismi Müslüm Gürseste Dökülen saçlarının yerine protez saç yaptırmıştır.

SUAT KAYA:

Futbolculuk kariyerine 2003 yılında nokta koyan Galatasaray’ın eski futbolcusu Suat Kaya yeni saç stiliyle ilgili, “Yeni mi görmüşler, saç ekimi çok eski. Çok fazla da önemsemiyorum.” dedi. Çok çok eski zaten saç ekimi. Sosyal medyadaki fotoğrafı kim nasıl yaptı onu bilmiyorum. Nasıl çektiler bilmiyorum. Fotomontaj mı onu da bilmiyorum ifadelerinde bulundu

Futbolculuk kariyerine 2003 yılında nokta koyan Galatasaray’ın eski futbolcusu Suat Kaya yeni saç stiliyle ilgili, “Yeni mi görmüşler, saç ekimi çok eski. Çok fazla da önemsemiyorum.” dedi. Çok çok eski zaten saç ekimi. Sosyal medyadaki fotoğrafı kim nasıl yaptı onu bilmiyorum. Nasıl çektiler bilmiyorum. Fotomontaj mı onu da bilmiyorum ifadelerinde bulundu.

TAMER KARADAĞLI:

Sessizce Saç ektiren Ünlüler arasında yer alan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı Saç ektirdinizmi sorusuna “Evet, 2 sene önce saç ektirdim bunu hiç gizlemedim. Ayıp mı saç ektirmek? Görüntümden de son derece memnunum” Diye açıklama yapmıştır

Sessizce Saç ektiren Ünlüler arasında yer alan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı Saç ektirdinizmi sorusuna “Evet, 2 sene önce saç ektirdim bunu hiç gizlemedim. Ayıp mı saç ektirmek? Görüntümden de son derece memnunum” Diye açıklama yapmıştır.

FATİH ÜREK:

Ünlü pop müzik şarkıcısı Fatih ürek saç protezi yaptıran ünlülerimiz arasında. Sarkıcı geçtiğimiz günlerde peruksuz ortaya çıkan fotoğrafları ve kullanımı kolay ve rahat olmamasının sebebi üzerine memnuniyetsiz yaşayan Fatih Ürek Protez Saç Yaptırmış.

Ünlü pop müzik şarkıcısı Fatih ürek saç protezi yaptıran ünlülerimiz arasında. Sarkıcı geçtiğimiz günlerde peruksuz ortaya çıkan fotoğrafları ve kullanımı kolay ve rahat olmamasının sebebi üzerine memnuniyetsiz yaşayan Fatih Ürek Protez Saç Yaptırmış.

OĞUZHAN KOÇ:

Ünlü Oyuncu ve pop müzik sanatçısı, Oğuzhan Koç saç Protezi yaptıran ünlülerimiz arasında. Dökülen saçlarıyla baş edemediğini anlayınca protez saç kullanmaya karar veren ünlü sanatçı sonunda saç protezi yaptırmıştır…

Ünlü Oyuncu ve pop müzik sanatçısı, Oğuzhan Koç saç Protezi yaptıran ünlülerimiz arasında. Dökülen saçlarıyla baş edemediğini anlayınca protez saç kullanmaya karar veren ünlü sanatçı sonunda saç protezi yaptırmıştır

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ