Web sitemize hoşgeldiniz, 05 Aralık 2021
Alim Öztürk Konu Paylaşım Sitesi
Anasayfa » HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ben Alim Öztürk, Sinop doğumluyum İstanbul’da yaşıyorum. Kendimden bahsetmek gerekirse, ünlü biri değilim Lise mezunuyum Eğitim öğretim güzel ama ben çevremdeki insanların etkisi ile olacak ki boş şeyler ile çok uğraştım. Hayattaki yanılgılarım bana büyük dersler verdi.

2000 yılında ilk e posta adresimi aldım ve hala kullanıyorum :). Bilgisayar ile tanışmam 200 yılında başladı ve 2008 yılında ilk bilgisayarımı aldım. Aldığım ilk bilgisayar Pro 200 Amd işlemcili ve Windows ViSTA İşletim Sistemi, işletim sistemi sayesinde çok zorluk çektim çok bağlantı sorunu olduğundan eve bilgisayarcı çağırdık oda vista işletim sistemini pek bilmiyordu. Bilgisayarcılar ile artık ahbap olmuştuk bir tanesi bana Windows xp kurmamızı önerdi ve xp ile tanıştık vista yeni sürüm olsa da xp süperdi ve bilgisayarda çok sorunlar çıkıyordu devamlı format attırmak için bilgisayarcıya gidiyordum para ödüyordum. Bilgisayarcıların format atar iken yaptıkları takip edip kendim format  atmayı denedim ve bir gece sabaha kadar uğraştım format attım yalnız ses kartı yüklenmiyor veya başka bir sıkıntı oluyordu.  2010 yılında ismek ile tanıştım, üç aylık kursa gittim. 3 aylık kurs süresinde araştırmalar yaparak bilgisayar hakkında epey yol aldım. Artık format atabiliyordum ve ardından 2 sene sonra evlendim ve daha da ilerlemeyi düşünüyordum.  Eşimin rızasını alarak İsmak’in verdiği web tasırım kursuna yazıldım. İsmek temel eğitim vermesine rağmen, internet videolarından ve hocaya ısrarlı sorularım ile iyi yol aldım.

2014 yılında ismek Grafik kursuna gittim ve şimdi pek profesyonelce olmasa da kendimce bir şeyler yapıyorum.  1 oğlum var bir fabrikada Forklift operatörüyüm bilgisayar en büyük hobim. Her vakit buluşumda bilgisayar başındayım pek vaktim olmuyor açıkçası herkese en içten saygılarım ile.

Alim Öztürk