Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Aralık 2021
Alim Öztürk Konu Paylaşım Sitesi
Anasayfa » Güvenlik Kamera Sistemleri » Güvenlik Kamera Sitemleri

Güvenlik Kamera Sitemleri

Güvenlik Kamera Sitemleri

Güvenlik Kamera Sitemleri

İstanbul Kamera Sistemleri, Mülkünüzü olağanüstü  HD çözünürlükte, ses kaydıyla izleyin.

Bu sistem, dinleme ses kaydı için, dahili bir mikrofona güvenlik kamerasına sahiptir.  8 kanallı bir DVR içerir.

Birlikte verilen hava koşullarına dayanıklı kameralar. Düşük ışık koşullarında Renkli Gece Görüşü kameralar. Tamamen karanlıkta uzun menzilli, IR gece görüşü ile gündüz, gece olağanüstü görüntü kalitesi sunar.

Kurulum için ihtiyacınız olan her şey dahildir. Size eviniz veya işiniz için profesyonel düzeyde güvenlik koruması sağlar.

Kamera Sistemleri

+90 212 736 00 42

+90545 816 20 01

Teklif İste Mail Gönder

Dahili mikrofon ile genişletilmiş kapsama alanı

İstanbul Güvenlik Kamera Sistemleri, güvenlik kamerası ile yalnızca  video çekimi almakla kalmayacak, yerleşik bir mikrofon da ses yakalamanıza izin verecektir.

Bu özellik, bir izinsiz giriş olması durumunda, size daha fazla bilgi (sesler gibi) sağlayabilir. Ayrıca olayları yorumlamanıza da yardımcı olacaktır (ekran dışında gerçekleşseler bile).

Güvenlik Kamera Sistemleri

Kişi ve araç akıllı hareket algılama

Bu DVR, tüm kanallarda akıllı kişi ve araç algılama özelliğine sahiptir. Bu, kameranın görüş alanına giren daha önemli nesnelerin belirlenmesine yardımcı olur.

Bu yenilikçi özellik sayesinde, mülkünüzde bir kişi veya araç algılandığında, yalnızca İstanbul kamera sistemleri uygulamanıza, bir anlık bildirim alacaksınız.

Hareketli dalların veya hayvanların neden olduğu istenmeyen yanlış uyarıların sayısını etkili bir şekilde azaltır.,

Kaydedilen tüm hareket uyarıları, İstanbul Kamera sistemleri, mobil uygulamasındaki Akıllı Arama işlevi kullanılarak kolayca gözden geçirilebilir.

İstanbul Kamera Sistemleri

Hava koşullarına dayanıklılık derecesi

Bu kamera hem iç hem de dış mekan kurulumu için uygundur. Hava koşullarına dayanıklılık derecesi ve alüminyum kasası, yoğun kar yağışı, yağmur, rüzgar gibi hemen hemen her şeye dayanabileceği anlamına gelir.

Ayrıca -22°F (-30°C) kadar düşük ve 140°F (60°C) kadar yüksek sıcaklıklarda test edilmiştir,  nerede yaşarsanız yaşayın yıl boyunca izleme sağlar.

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Hizmet Vermekteyiz

Adalar Kamera Sitemleri, Arnavutköy Kamera Sitemleri, Ataşehir Kamera Sitemleri, Avcılar Kamera Sitemleri, Bağcılar Kamera Sitemleri, Bahçelievler Kamera Sitemleri, Bakırköy Kamera Sitemleri, Başakşehir Kamera Sitemleri, Bayrampaşa Kamera Sitemleri, Beşiktaş Kamera Sitemleri Kamera Sitemleri, Beykoz Kamera Sitemleri, Beylikdüzü Kamera Sitemleri, Beyoğlu Kamera Sitemleri, Büyükçekmece Kamera Sitemleri, Çatalca Kamera Sitemleri, Çekmeköy Kamera Sitemleri, Esenler Kamera Sitemleri, Esenyurt Kamera Sitemleri, Eyüpsultan Kamera Sitemleri, Fatih, Gaziosmanpaşa Kamera Sitemleri, Güngören Kamera Sitemleri, Kadıköy Kamera Sitemleri, Kağıthane Kamera Sitemleri, Kartal Kamera Sitemleri, Küçükçekmece Kamera Sitemleri, Maltepe Kamera Sitemleri, Pendik Kamera Sitemleri, Sancaktepe Kamera Sitemleri, Sarıyer Kamera Sitemleri, Silivri Kamera Sitemleri, Sultanbeyli Kamera Sitemleri, Sultangazi Kamera Sitemleri, Şile Kamera Sitemleri, Şişli Kamera Sitemleri, Tuzla Kamera Sitemleri, Ümraniye Kamera Sitemleri, Üsküdar Kamera Sitemleri ve Zeytinburnu Kamera Sitemleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz