Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Mayıs 2024
Anasayfa » Sağlık » Erdoğandan’dan Tarkan’a Sert tepki

Erdoğandan’dan Tarkan’a Sert tepki

Erdoğandan’dan Tarkan’a Sert tepki

Tarkan’ın son çıkardığı Geççek adlı şarkı sözleri ile gündeme oturdu. Geççek adlı şarkı  çok kişi tarafından da sosyal medyadan paylaşıldı. Şarkıyı ayrıca, muhalif pek çok siyasi tarafından da sosyal medyadan paylaşılması, iktidiar taraftarlarını rahatsız etti. Meral Akşener ise “az kaldı” diyerek Tarkan’ın şarkısını paylaştı.

Cumhurbakanı Recep Tayyip Erdoğan’dan nasıl bir açıklama geleceği bekleniyordu, Tarkan’ın geççek şarkısına bazı ünlüler destek verirken, bazıları tarafından tepki geldi. Erdoğan tarafından sert tepki beklenirken, daha herhangi bir açıklama yapmadı.  Erdoğan, ilerideki günlerde açıklama yapacakmı bilinmiyor,

AK Parti’den gelen ilk tepki

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan sosyal medyadaki açıklamasında “Hiçbir projeleri yok, programları yok. Trolleşmiş bir şarkıcıyla avunuyorlar. Umudu Tarkan olan bir muhalefet, kümes bile yönetemez. Utanmadan devleti yönetmeye talip oluyorlar.”  diye paylaşımda bulundu.

Tarkan Geçeçek şarkısı için açıklamasında

Sosyal medyada gündem olan geççek şarkısıyla ilgili siyasi mesajlar var denildi. Tarkan şu açıklamaları yaptı: “Bir yıl kadar önce ruh halimin çok iyi olmadığı bir dönemden geçtim. Pandemi, dünyada olup biten üzücü olaylar, insanlığın endişe verici gidişatı, doğanın yok edilişi gibi bir sürü şey beni çok olumsuz etkilemiş, umudumu kaybeder gibi olmuştum. O anlarda bu şarkının melodi ve sözleri içimde yankılandı. ‘Geççek geççek elbet bu da geççek, gör bak umudun gününü gün etçek’. ‘Hepimize iyi gelecek bir şarkı yazmalıyım’ dedim. Belki bu şarkı bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm.” diye konuştu..

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz